18.03.2022

Funkcjonalne regały do biura – sprawdź, które wybrać!


Aranżacja biura to wymagające zadanie. Pomieszczenie należy wyposażyć w odpowiednie meble i sprzęt, pamiętając, że powinno być ono równie praktyczne, co estetyczne. Funkcjonalność to istotna kwestia, na jaką warto zwrócić uwagę podczas projektowania i urządzania biura. W przypadku stylistyki wnętrza wszystko zależy od naszych upodobań. Niektóre miejsca pracy bywają minimalistyczne, klasyczne, o niewielkiej ilości mebli i stonowanych kolorach, inne – modernistyczne, nowoczesne – wyróżniają się ergonomicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Regał biurowy na segregatory

Praca biurowa zawsze idzie w parze z koniecznością tworzenia i przechowywania różnego typu dokumentów i innych ważnych firmowych materiałów. Aby utrzymać porządek w trakcie codziennej pracy, należy wybrać odpowiednie regały do biura. Meble te nie tylko pozwolą zachować ład, ale także będą niezwykłą ozdobą i uzupełnieniem przestrzeni.
Idealną propozycją jest regał biurowy na segregatory Twin. Umożliwia on tworzenie konfiguracji poprzez łączenie ze sobą dwóch tych samych mebli, tworząc w ten sposób dodatkowe miejsce na istotne rzeczy; segregatory, teczki. Regał Twin łatwo wpasuje się w niemal każdą aranżację. Jego lekki i oryginalny design sprawia, że cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Twin sprawdzi się nie tylko w biurze, ale również w pokoju młodzieżowym lub salonie. Mebel występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Regał biurowy z szufladami

Praktycznym rozwiązaniem jest także regał biurowy z szufladami Nordis, który zawiera część składającą się z funkcjonalnych szuflad i wnęk oraz element w postaci szafki. Wielofunkcyjny i nietuzinkowy mebel ożywi przestrzeń i pozwoli ją uporządkować. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia łatwy wybór odpowiedniego modelu do biura.

regał biurowy z szufladami

Wyposażenie home office to również półki do biura. Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć Oslo inspirowanej klimatem Skandynawii. Mebel pomieści sporą kolekcję książek i niezbędnych przedmiotów. Oslo jest świetną opcją do wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu.

Regał biurowy otwarty

Regał biurowy otwarty to nie tylko efektywny sposób na posegregowanie, przechowanie lub wyeksponowanie pamiątek, dekoracji, czy ulubionej kolekcji książek, ale także metoda na optyczne powiększenie przestrzeni. Regały do biura użyte w charakterze separatora są częstą praktyką, która przynosi zaskakujące efekty; wnętrze wydaje się lekkie, większe i otwarte. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość przedzielenia przestrzeni bez konieczności budowy ścianki.
Regał domino C to świetne rozwiązanie do współczesnego biura, pokoju młodzieżowego, salonu. Przestronny mebel o nowoczesnym designie będzie idealny dla osób ceniących minimalizm oraz modernistyczny sznyt. Unikalny styl Domino C nada pomieszczeniom niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Mebel dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i w zależności od potrzeb ustawić go można w pozycji pionowej bądź poziomej, stawiając go na ziemi – po uprzednim przykręceniu nóżek – jak i wieszając na ścianie.

regał Domino C

Regał Domino to niesztampowa propozycja dla wszystkich, którzy stawiają na nieszablonowe rozwiązania i swobodnie czują się w śmiałym, nowatorskim otoczeniu. Oryginalny układ półek, na których znajdą miejsce przedmioty codziennego użytku oraz ozdoby zwrócą uwagę gości i stworzą unikatową kompozycję, wprowadzającą do pomieszczeń piękno i styl. Mebel można ustawić zarówno pionowo, jak i poziomo, a trzy warianty kolorystyczne umożliwiają dowolną ilość aranżacji.

Regały biurowe zamykane

Wybór regału do biura to istotna kwestia, ponieważ odpowiedni mebel umożliwi stworzenie funkcjonalnej i miłej dla oczu przestrzeni do gromadzenia niezbędnych dokumentów. Ilość dostępnego miejsca, rozkład pólek, wymiary mebla to tylko niektóre z istotnych czynników, jakie należy brać pod uwagę, decydując się na konkretny model. Regały do biura mogą być szerokie, wąskie, zamykane, otwarte.
Irma IM8 to mebel wyróżniający się jasną kolorystyką, pasujący do home office, salonu, a nawet jadalni. Regał zamknięty o subtelnych podfrezowaniach zamiast uchwytów nada wnętrzom wyjątkowego charakteru. Cichy domyk zapewni bezgłośne i komfortowe użytkowanie.
Jeśli marzysz o funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzu i urzekającym wyglądzie – wśród naszych propozycji na pewno znajdziesz model idealny do swojego biura. Polecamy również zapoznać się z ofertą Salon pohištva Furnitura.


Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Biuro, Pokój młodzieżowy, Salon
Kolekcja mebli Oslo – minimalizm i prostota formy

Styl skandynawski Aranżacja wnętrz w skandynawskim stylu opiera się na połączeniu naturalnych materiałów i kolorów. Jedną z najczęściej spotykanych kombinacji jest fuzja […]

27.01.2022