02.02.2023

Mieszkanie w stylu slow life


Marzysz o uporządkowanym mieszkaniu pełnym harmonii i spokoju? Zaaranżuj je w klimacie slow life!

Gratka dla indywidualistów

To bardzo popularny styl wnętrzarski, który z roku na rok zaskarbia sympatię coraz to większej liczby osób. Z powodzeniem odnajdą się tutaj naturalne tkaniny, miękkie meble wypoczynkowe, żywe rośliny, rękodzieła oraz dekoracje w stylu hand made. I choć wnętrza w klimacie slow life stronią od nadmiaru i przepychu dodatków, absolutnie nie możemy ich kojarzyć z surowym minimalizmem. Chodzi tutaj bowiem przede wszystkim o zachowanie zgodności z tym co dla nas ważne i inspirujące, czyli nadanie naszemu mieszkaniu maksymalnie przytulnego charakteru ograniczając jego wyposażenie wyłącznie do niezbędnych rzeczy. Slow life stanowi nie tylko praktyczne i funkcjonalne wnętrze, to również komfort użytkowania oraz aranżacja napawająca pozytywną energią i spokojem.

Wnętrze, które inspiruje

Chcesz stworzyć przytulne wnętrze w stylu slow life? Zacznij od doboru odpowiednich mebli wypoczynkowych. Zainspiruj się najnowszą kolekcją Vivaldi. Oto nasze bestsellery:

Stwórz swój wymarzony azyl wolny od natłoku spraw dnia codziennego. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i życie w rytmie slow!


Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Salon
Minimalizm zamknięty w kolekcji Tue

Kolekcja TUE to wyjątkowy zestaw mebli do salonu łączący w sobie minimalizm i elegancki design. Produkty wyróżniają się funkcjonalnością, a co za tym idzie, […]

29.12.2021