22.08.2020

Jakie meble do biura? 6 najciekawszych rozwiązań


Przy aranżacji biura, czy to szefa firmy czy pracowników, wygoda powinna być stawiana na pierwszym miejscu. Od komfortu użytkowania przestrzeni biurowej zależy bowiem efektywność działania, szybkość realizacji projektów, a także motywacja i chęć do pracy. Nie mniej istotny jest jednak jego wygląd: jeżeli chcesz, aby twoja firma była postrzegana jako nowoczesna, profesjonalna i godna zaufania, nie możesz posiadać staroświeckich mebli biurowych. Dowiedz się zatem, jakie meble do biura będą dla ciebie odpowiednie.

Fotel biurowy – podnieś komfort i jakość pracy 

Niezależnie, czy chodzi o wyposażenie biura domowego, czy w firmowym budynku, fotel biurowy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Powinien zapewniać odpowiedni komfort pracy, a jednocześnie odznaczać się wysoką jakością wykonania, tak, by mógł posłużyć przez wiele długich lat.

Fotele biurowe powinny mieć ergonomiczne siedziska, które zagwarantują właściwe podparcie dla pleców oraz wsparcie łokci. Dzięki nim, można pracować przez wiele godzin w efektywny i wygodny sposób. Pracownicy, którzy męczą się na niewygodnych fotelach, często są rozdrażnieni, borykają się z bólem pleców, przedramion czy drętwieniem kończyn – to nie sprzyja podejmowaniu dobrych decyzji, ani wydajnej pracy. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto zainwestować na przykład w model Q-25Y. To stylowy i ergonomiczny fotel biurowy, który zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa, karku oraz łokci. Co więcej, jest bardzo elegancki i świetnie odnajduje się w nowoczesnych przestrzeniach.

Dobre krzesło biurowe – uznanie w oczach klientów

Aranżując biuro warto pamiętać o przestrzeni, w której będą przyjmowani klienci oraz partnerzy biznesowi. Zapewniając im komfortowe miejsca do siedzenia można okazać profesjonalizm i wyrazić troskę o wspólne interesy. Taki efekt pozwoli uzyskać przede wszystkim wysokiej jakości, miękkie i komfortowe krzesło do biura – ze skóry lub aksamitnego w dotyku materiału.

Wspomniane krzesło biurowe sprawdza się nie tylko w przestrzeniach firmowych, ale także w poczekalniach salonów kosmetycznych, recepcjach hoteli, klinikach czy biurach projektantów. Niezależnie od miejsca przeznaczenia, warto zainteresować się modelem Welton – pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy, dodając jej prestiżu i profesjonalizmu.

Meble do biura nowoczesne z charakterem

Meble biurowe muszą być spójne z charakterem prowadzonej przez ciebie firmy. Jeżeli chcesz dać się poznać jako niezależny artysta, wówczas wyposażenie powinno współgrać z twoją osobowością. W takim wypadku możesz postawić na mocne kolory i unikalne wzory – we wnętrzach kreatywnych sprawdzają się fotele Bergen 1 lub Major, które pozwalają wyrazić duszę artysty.

fotel tapicerowany

Niezależnie od specyfiki prowadzonej działalności, warto zainteresować się również stołem rozkładanym Odessa. Z jego pomocą można wygodnie przeprowadzić naradę z pracownikami, odbyć spotkanie z większą liczbą kontrahentów, czy też zapoznać się z obszerną dokumentacją dotyczącą projektów. Co ważne, dzięki funkcji rozkładania można go łatwo złożyć, powiększając użytkową przestrzeń biurową.

Meble do biura w domu – jak zorganizować funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń?

Bez względu na to, czy organizujesz przestrzeń do pracy w dużym biurowcu, czy tworzysz home office w domowym zaciszu, potrzebujesz funkcjonalnych mebli biurowych – nowoczesne biurko, szafa i regały to podstawa wyposażenia każdej firmy. Meble powinny być dostosowane do twoich potrzeb oraz do posiadanego metrażu. Podstawą aranżacji jest biurko, które zagwarantuje ci wygodną przestrzeń do pracy.

biurko narożne beat biały czarny

Zarówno w domu, jak i w dużym biurze firmowym, sprawdzi się model Beat P – praktyczny blat w połączeniu z funkcjonalnymi szafkami oraz półkami stworzy przyjazną do pracy przestrzeń. Warto dobrać do niego również regał, który pozwoli wygodnie przechowywać segregatory i akcesoria biurowe, a także szafę. W tej ostatniej możesz ukryć te teczki, których nie chcesz mieć na widoku. Dzięki szafie łatwiej będzie również zachować w biurze ład i porządek.


Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Biuro, Salon, Sypialnia
Jak zaaranżować mieszkanie na poddaszu?

Mieszkanie na poddaszu może zaoferować niepowtarzalny urok i atmosferę. To miejsce, gdzie można wykorzystać pełen potencjał przestrzeni, tworząc funkcjonalne i stylowe wnętrza. […]

31.08.2023