10.07.2020

3 zestawy mebli do salonu za mniej niż 2000 zł


Gotowy zestaw mebli to idealna propozycja dla tych, którzy chcą szybko i sprawnie odmienić dotychczasowy charakter wnętrza. Takie komplety pozwalają też uniknąć aranżacyjnych faux pas, braku spójnej koncepcji w wystroju czy niezgodności w kolorystyce. Stanowią również dużo tańsze rozwiązanie, niż samodzielne kupowanie poszczególnych elementów! Dowiedz się zatem, jakie meble do salonu za mniej niż 2000 zł odmienią twoje wnętrze!

Jeżeli nie jesteś zawodowym projektantem wnętrz, kompletowanie poszczególnych elementów wystroju może przysporzyć ci wiele nerwów i frustracji. W natłoku licznych zajęć, obowiązków domowych i pracy trudno jest też wygospodarować czas na przeglądanie katalogów i jeżdżenie po sklepach. Z pomocą przyjdzie tu jednak gotowy zestaw mebli do salonu, który w jednej chwili odmieni wnętrze, wprowadzając do niego pożądany styl i charakter. Sprawdź nasze propozycje!

Meble do salonu nowoczesne – jak wybrać?

Jeżeli chcesz nadać wnętrzu nowoczesnego charakteru, możesz postawić na meble do salonu białe; dzięki nim wprowadzisz do pomieszczenia powiew świeżości i optycznie je powiększysz. Równie ważny, jak kolor, jest jednak design mebli; wybieraj proste, które swoim wyglądem przypominają geometryczne bryły; dla wzmocnienia efektu przestronności i nowoczesności kup te o połyskliwych frontach. Kryteria te spełnia między innymi zestaw nowoczesnych mebli do salonu Essen. To elegancki, czarujący, jedyny w swoim rodzaju zestaw, dzięki któremu stworzysz wyjątkowy salon z klasą.

czarny zestaw mebli do salonu

Meble styl skandynawski – zyskaj przytulny, ciepły pokój dzienny!

Meble w stylu skandynawskim to uosobienie funkcjonalności i minimalizmu. Dzięki nim, pomieszczenia staje się wygodne w codziennym użytkowaniu, ale jednocześnie ciepłe i przytulne. Tych zalet często nie mają nowoczesne meble do salonu, które sprawdzają się w bardziej surowych aranżacjach. Za sprawą drewnianych elementów we wnętrzu zapanuje ład i harmonia, a ty poczujesz bliskość natury. W takim miejscu nie tylko będziesz chętnie spędzisz czas, ale i łatwiej będzie ci oddać się błogiemu relaksowi.

Idealnym zestawem mebli do wnętrz skandynawskich jest między innymi „>Sweden – prosty, ale bardzo elegancki komplet. Jego ogromną zaletą jest również ponadczasowość i uniwersalność, dzięki którym może posłużyć ci przez wiele lat, nie wychodząc przy tym z mody.

zestaw mebli sweden

Zestaw mebli – salon sprzyjający pracy i wypoczynkowi!

Aby stworzyć w swoim mieszkaniu home office, nie potrzebujesz dużego metrażu, ani osobnego pomieszczenia. Wystarczy kupić odpowiedni zestaw mebli – salon będzie mógł pozostać miejscem sprzyjającym wypoczynkowi, a jednocześnie stać się funkcjonalnym miejscem do pracy. Który pozwoli uzyskać taki efekt? Na przykład zestaw Oslo, na który składa się komplet praktycznych, spójnych wizualnie, mebli. Dobrym pomysłem mogą okazać się również takie meble do salonu, które mogą pełnić kilka różnych funkcji. Przykładem jest tu biurko wysuwane Zoom, które w razie potrzeby możesz wysunąć, zyskując komfortową przestrzeń do pracy, albo wsunąć – jeśli nie chcesz, aby w danym momencie zagracało pomieszczenie. Podobną funkcjonalność posiada Hide, który możesz w dowolnym momencie rozłożyć.

zestaw mebli oslo 3 czarny

Więcej wyjątkowych kompletów, rozwiązań oraz inspiracji dla home office znajdziesz w kategorii Home Office – biuro w domu.


Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Salon
Meble na drewnianych nóżkach – modny trend wnętrzarski

Drewniane meble są cenione przede wszystkim za swoją naturalność, trwałość i elegancję. To także jeden z dominujących obecnie trendów wnętrzarskich. Ponadczasowa ozdoba […]

20.10.2023