30.06.2023

Styl nowoczesny, czyli recepta na maksymalnie funkcjonalne wnętrze


Cenisz sobie praktyczne i estetyczne aranżacje? Postaw na styl nowoczesny! To niezwykle popularny trend wnętrzarski, który wyróżnia maksymalna użyteczność i  przestronność pomieszczenia. Jak osiągnąć taki efekt? Podpowiadamy!

Za co tak naprawdę pokochaliśmy styl nowoczesny?

Przede wszystkim za subtelny i elegancki charakter wystroju! Wyszukane i spójne pod względem designu pomieszczenia, to idealny przykład harmonijnej aranżacji. Co ciekawe, równie intrygujący jest tutaj minimalizm. To właśnie dzięki zachowaniu prostej formy oraz ograniczeniu zbędnych bibelotów mamy pewność, że nasze wnętrze będzie nie tylko funkcjonalne, ale i przestronne.

W poszukiwaniu maksymalnej funkcjonalności

Marzysz o wnętrzu w stylu modern, ale nie wiesz jak je zaaranżować? Postaw na geometryczne meble oraz minimalistyczne dodatki. To podstawa każdej nowoczesnej aranżacji. W końcu takie wnętrze, ma łączyć w sobie harmonię i prostotę! Zastanawiasz się, czy taki styl nie będzie zbyt monotonny? Bez obaw! Wystarczy, że sprytnie połączysz kilka wzorów i kolorów, aby stworzyć niezwykle oryginalny i interesujący design.

Jakich odcieni użyć? Zdecydowanie najlepszym wyborem będą tutaj zimne tony, np. blade szarości, brązy oraz przybrudzone pastele. Zbyt nudno? Dodaj unikalne dekoracje, które przyciągną uwagę Twoich gości! Świetnie sprawdzą się między innymi duże stojące lampy, ozdobne panele ścienne, oraz lustra z matową lub błyszczącą ramą.

Nowoczesne wyposażenie? Oto nasze propozycje

Meble wypoczynkowe:

Stoły i stoliki: 

Zestawy:

Podsumowując, wnętrza w stylu nowoczesnym są doskonałym wyborem dla osób poszukujących minimalistycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Ten styl to przede wszystkim harmonia, czyste linie oraz proste formy. Wnętrza w takim klimacie najczęściej są wyjątkowo przestronne, jasne i otwarte, dzięki czemu z łatwością stworzymy przyjemną i komfortową atmosferę. 


Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Salon
Soft Loft, czyli Twój przewodnik po przytulnym stylu loftowym

Soft loft to rozwiązanie, które łączy w sobie industrialne akcenty z delikatnością i ciepłem, tworząc dzięki temu harmonijną przestrzeń. W tym artykule […]

13.07.2023