29.07.2022

Jakie meble na mały balkon?


Szukasz mebli na mały balkon? Wiedz, że przestrzeń, nawet niezbyt dużą, można dobrze wykorzystać dzięki odpowiedniej aranżacji. Kilka metrów balkonu nie stanowi przeszkody, żeby stworzyć na nim miejsce biesiadowania i relaksu. Idealny efekt można osiągnąć dzięki wykorzystaniu praktycznych wskazówek. W tym tekście podpowiemy Ci, jak udekorować swój mały balkon odpowiednimi meblami.

Jakie meble na mały balkon?

Pomyśl o dostępnej przestrzeni, czyli zrób pomiary

Balkon to miejsce, które pozwala trochę odpocząć, przyjąć gości, czy po prostu pooddychać świeżym powietrzem. Zasługuje więc na odpowiednią aranżację. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby urządzić nawet małą przestrzeń. Zanim to jednak nastąpi, zastanów się, kto korzysta z balkonu. Jeśli ma być to przestrzeń dla dorosłych i dzieci, potrzeba będzie więcej miejsca do zabawy, a co za tym idzie mniejszych mebli.

Jeśli balkon będzie przestrzenią tylko dla dorosłych do biesiadowania i wypoczynku, musi być wyposażony w takie przedmioty jak wygodne krzesła lub fotele, stolik i poduszki. Zawsze myśl o wygodzie tych, którzy tam będą przebywać, nawet jeśli otoczenie jest niewielkie. Dlatego, zanim przystąpisz do zakupu mebli balkonowych, zrób pomiary przestrzeni. W ten sposób będziesz miał lepsze wyobrażenie o tym, które przedmioty wybrać.

Zrób pomiary

Odpowiednie meble na balkon w bloku – wskazówki

Poniżej znajdziesz kilka dodatkowych wskazówek, które można wziąć pod uwagę, gdy wybierasz meble na balkon w bloku.

Mały balkon – inspiracje z naszego sklepu

Pamiętaj, balkony to przestrzenie, w których możesz spędzić dużo czasu na rozmowie, piciu kawy lub delektowaniu się innymi przysmakami. Dlatego zdecydowanie na mały balkon polecamy zestawy mebli balkonowych, które są przystosowane do niewielkich przestrzeni.

Oto trzy nasze propozycje.

  1. Zestaw Bondone – wykonany z linek odpornych na warunki atmosferyczne, w sam raz dla wielbicieli oryginalnych form w stylu retro.
  2. Zestaw Mont Blanc – stylowy, elegancki komplet, który wpisuje się w nowoczesne aranżacje.
  3. Zestaw Viso – wyróżnia go ponadczasowy styl i miękkie, bardzo wygodne poduszki, które zachęcają do wypoczynku.

Każdy z tych zestawów odzwierciedla projekty, które wpisują się w popularne trendy meblarskie i są gwarancją wysokiej jakości wykonania.

Inspiracje na mały balkon

Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Balkon
Wiosenna aranżacja balkonu

Wiele osób marzy o relaksie na dużym tarasie, popijaniu kawy i odpoczynku w otoczeniu, które uspokaja po ciężkim dniu pracy. Często jednak […]

20.04.2023