24.02.2020

Toaletka do sypialni – nasze propozycje


Łóżko, duża szafka, stolik nocny – to podstawowe elementy wyposażenia każdej sypialni. Ale każda kobieta marzy o tym, aby w swojej sypialni posiadać także toaletkę, miejsce tylko i wyłącznie dla niej i jej rzeczy. Toaletka pozwala na przechowywanie wszystkich kosmetyków i całej biżuterii w jednym miejscu oraz na codzienną pielęgnację w wygodnych warunkach. Oto nasze propozycje toaletek do sypialni, które sprawdzą się w najróżniejszych aranżacjach wnętrz. 

Toaletka w sypialni – na co zwrócić uwagę?

Toaletka do sypialni to raczej niewielki mebel o, wydawałoby się, nieskomplikowanej formie. Ale podczas wyboru odpowiedniej toaletki kosmetycznej warto pamiętać o kilku obowiązkowych punktach. Czy szukamy toaletki z lustrem, czy wystarczy nam sam blat (np. dlatego, że lustro już mamy); czy nasza toaletka powinna mieć wbudowane oświetlenie; czy interesuje nas toaletka do sypialni wisząca czy stojąca; czy toaletka kosmetyczna powinna mieć także szuflady? Pytań jest wiele, tak, jak wiele jest gustów i potrzeb – dlatego postaraliśmy się wybrać jak najbardziej różnorodne propozycje toaletek do sypialni.  

Toaletka nowoczesna VIKI

Toaletka Viki to niezwykle nowoczesna propozycja. Możemy wybrać nieco bardziej klasyczne wykończenia kolorystyczne (jak dąb lub wenge), ale także minimalistyczną biel. W połączeniu z czarnym kolorem pojedynczej szuflady, toaletka nowoczesna Viki staje się idealnym dodatkiem do każdego minimalistycznego wnętrza. Toaletka biała Viki oferuje nie tylko ciekawy design, ale także funkcjonalność – oprócz szuflady możemy korzystać również z praktycznej półki umieszczonej nad blatem. Taka toaletka w sypialni to gwarancja dobrego smaku. 

toaletka viki

Toaletka drewniana MAXIMUS

Nieco bardziej klasyczna propozycja – toaletka do makijażu Maximus. Dostępna aż w czterech różnych wykończeniach kolorystycznych, pasować będzie do różnorodnych kolorystyk sypialni. Spory blat i dwie pojemne szuflady zapewniają wiele miejsca. Ta toaletka damska, zwłaszcza w wykończeniu z ciemnego drewna, świetnie odnajdzie się w eleganckich wnętrzach. Taka toaletka drewniana to idealny wybór dla osób lubiących klasyczne rozwiązania.

sypialnia

Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Sypialnia
Mała Sypialnia – Inspiracje. Jak Urządzić Małą Sypialnię?

Dobrze urządzona sypialnia to fundament efektywnego i regenerującego snu. Jest bardzo wiele rzeczy, które możesz tak dostosować w swojej sypialni, żeby stała […]

28.09.2021