24.02.2020

Szafki łazienkowe wiszące i stojące – 5 propozycji!


Czeka Cię remont generalny łazienki, a może chcesz ją jedynie delikatnie odświeżyć? Szukasz mebli łazienkowych do swojego mieszkania? Zerknij na nasze zestawienie 12 propozycji szafek łazienkowych – wiszących oraz stojących. 

Szafki łazienkowe

Zacznijmy od szafek łazienkowych stojących. Szafki łazienkowe tego typu to mobilne centra przechowywania – ustawione w kącie łazienki, przy umywalce czy pralce, pomieszczą wszystkie środki do prania i sprzątania, ręczniki i kosmetyki. Meble łazienkowe w formie szafek łazienkowych stojących dostępne są w najróżniejszych rozmiarach, tak, że każdy znajdzie szafkę do łazienki stworzoną jakby na wymiar. 

Zamknięta szafka łazienkowa stojąca słupek BALI

Nasza pierwsza propozycja, to szafka słupek BALI. Ta wysoka szafka łazienkowa pozwoli pomieścić Ci absolutnie wszystko. Połączenie bieli i naturalnej barwy dębu zapewniają iście skandynawski efekt. Ale nie tylko estetyka jest tu ważna – system cichego domykania szafki łazienkowej stojącej słupek BALI wyeliminuje problem trzaskania drzwiczkami. 

łazienka

Szafka łazienkowa z lustrem DELLA

Cztery obszerne półki lustra łazienkowego z  szafką Della to idealnie rozwiązanie dla mniejszych łazienek, gdzie zawsze przyda się dodatkowe miejsce. Wykończenie w jasnym drewnie pasować będzie do każdej aranżacji – w bieli, beżach czy szarościach. Zamiast więc zwykłego lustra, wybierz szafkę łazienkową z lustrem i ciesz się z podwójnej korzyści. 

szafka della

Szafka z lustrem do łazienki BALI

Biała, stonowana kolorystyka szafki łazienkowej wiszącej z lustrem Bali i jej minimalistyczna forma sprawiają, że ta szafka z lustrem idealnie sprawdzi się w każdej nowocześnie urządzonej łazience. Dwie półki skryte za dwoma drzwiczkami będącymi jednocześnie lustrem, zapewniają wystarczająco miejsca na kosmetyki, perfumy, szczoteczki do zębów a nawet leki. 

Zestawy mebli łazienkowych

Oczywiście zazwyczaj nie kupuje się pojedynczych mebli łazienkowych, ale całe zestawy. Meble łazienkowe kupowane w komplecie gwarantują bowiem estetyczną spójność i pewność, że nie zapomnimy o żadnym ważnym elemencie wyposażenia tego pomieszczenia. Oto nasze propozycje zestawów szafek łazienkowych. 

Meble do łazienki BALI

Zestaw mebli łazienkowych Bali to połączenie szafek wiszących i stojących – mamy więc wiszącą szafkę z lustrem i średniej wielkości szafkę do przechowywania oraz trzy szafki stojące: szafkę umywalkową, szafkę słupek oraz drugą średnią szafkę z półkami i szufladą. Połyskliwe białe fronty zostały zestawione z naturalną, ciepłą barwą dębu wotan. Dzięki temu meble do łazienki Bali świetnie odnajdą się w aranżacji nawiązującej do stylu kolonialnego lub boho. 

Zestaw mebli łazienkowych CLASSIC OAK

Bliźniaczy w stosunku do poprzedniego zestaw mebli łazienkowych Classic Oak to klasyczna propozycja utrzymana w ciemniejszej tonacji. Naturalna barwa drewna nadaje całości tradycyjnego wydźwięku. Świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu kolonialnym, klasycznym czy marynistycznym.


Podziel się artykułem
Podobne artykuły