12.10.2022

Meblościanka Barcelona dla każdego salonu


Szukasz nowoczesnych mebli do salonu, ale obawiasz się, że za pewien czas zapragniesz zmian? Z kompletem Barcelona nie musisz szukać kompromisu. Zestaw jest modułowy, co oznacza, że możesz go aranżować i zmieniać dowolną ilość razy w ciągu roku. Przekonaj się.

Minimalistyczna przestrzeń dla każdego

Barcelona ucieszy każdego fana minimalizmu, a przy tym zapewni sporo miejsca do przechowywania. W skład kompletu wchodzi szafka RTV oraz wiszące, zamykane i otwarte szafki. Dzięki prostej formie i  niedużym rozmiarom meble ustawisz w dowolnej konfiguracji. To istotne nie tylko dlatego, że umożliwia wielokrotne przemeblowania. W zasadzie wszystkie zmieszczą się na jednej ścianie bądź w różnych, wolnych przestrzeniach pokoju. Dopasujesz meble do wnętrza, a nie odwrotnie, a więc zaoszczędzić też metry kwadratowe.

szafka rtv barcelona

Nowoczesność widoczna na pierwszy rzut oka

Za eleganckimi, grafitowymi drzwiczkami mieszczą się pojemne półki, a blaty pozwalają umieścić osobiste elementy dekoracyjne, które idealnie będą współtworzyć charakter Twojego salonu. Wchodząc głęboko w nurt minimalizmu, zrezygnowano z klamek na rzecz systemu push to open. Dzięki temu zyskujemy gładkie fronty, a w przypadku małych dzieci w domu również bezpieczeństwo. To koniec zahaczana o wystające klamki.

Minimalizm i dokładność wykończenia

Niska szafka pod telewizor, jako główny, stylowy element, wyznacza kierunek dla wystroju całego wnętrza. Rzucać w oczy będzie się jej nowoczesna forma i pieczołowite wykończenie. Zaplanowano miejsce na niezbędne dodatki takie jak dekoder czy odtwarzacze płyt. To ona jest główną osią wokół, której można rozmieścić pozostałe meble.

Komplet Barcelona to nie tylko piękno. Szafki wykonano z wysokiej jakości płyt laminowanych, postformowanych. Zadbano o każdy szczegół jak chociażby wycięcia na kable, aby można je było jak najlepiej schować.

Z Barceloną nie powieje nudą

Komplet Barcelona jest oszczędny w rozwiązaniach, a przez to nowoczesny i minimalistyczny. Kolorystyka – połączenie szlachetnego dębu z grafitem – nadaje całości charakteru i pozwala stworzyć salon marzeń. Równocześnie mamy do czynienia z meblami niezwykle uniwersalnymi, które można dopasować nie tylko do wnętrza, ale też potrzeb i charakteru mieszkańców. I to więcej niż raz!

meblościanka salon

Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Salon
Styl nowoczesny, czyli recepta na maksymalnie funkcjonalne wnętrze

Cenisz sobie praktyczne i estetyczne aranżacje? Postaw na styl nowoczesny! To niezwykle popularny trend wnętrzarski, który wyróżnia maksymalna użyteczność i  przestronność pomieszczenia. […]

30.06.2023