22.02.2020

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel – nasze propozycje


Tapicerowane łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel – bo liczy się przechowywanie

Wybór łóżka sypialnianego to nie lada wyzwanie. Po pierwsze, łóżko małżeńskie musi być naprawdę wygodne – wysokiej jakości materac powinien zapewniać nam maksimum komfortu podczas snu. Po drugie, łóżko do sypialni powinno pasować do ogólnego wystroju sypialni. Nie tylko jego design, ale także rozmiar (w końcu łóżko dwuosobowe to mebel sporych gabarytów) musi odpowiadać warunkom w sypialni. I w końcu, po trzecie, powinno być praktyczne. Bo skoro zajmuje już tyle przestrzeni, to niech w pełni ją wykorzysta.

Niektórzy uważają, że  łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel są pojemne niczym druga szafa – i jest to prawda. Łóżka tapicerowane o rozmiarach 180×200 czy 200×200 pozwalają na przechowywanie nie tylko pościeli. Nie ważne, czy decydujemy się na łóżko tapicerowane z pojemnikiem czy łóżko tapicerowane z szufladami, obie te propozycje rozwiążą nasze problemy z nadmiarem rzeczy. Bo tych mamy coraz więcej, a metrażu w mieszkaniu magicznie nie przybywa. Łóżko sypialniane tapicerowane z pojemnikiem na pościel to sprytne wykorzystanie przestrzeni, której i tak inaczej nie można już zagospodarować. Czemu więc ma się marnować?

Łóżko tapicerowane Olivia

łóżko tapicerowane olivia

Szare łóżko tapicerowane z pojemnikiem Olivia to elegancka propozycja do każdej stylowej sypialni. Wysokie łóżko dwuosobowe Olivia zostało w całości obite przyjemną w dotyku, szarą tkaniną. Wysoki, miękki zagłówek pozwoli na komfortowe czytanie książek czy oglądanie filmów w łóżku. Ale to, co najlepsze, łóżko tapicerowane szare Olivia kryje wewnątrz. Są to dwie wysuwane, pojemne szuflady. Wsunięte w łóżko, są niewidoczne, ale po wysunięciu oferują ogrom przestrzeni do zagospodarowania. Co więcej łóżko tapicerowane z szufladami nie wymaga od nas podnoszenia stelaża, jak w przypadku łóżek z pojemnikami na pościel. Korzystanie więc z tego łóżka tapicerowanego z szufladami jest niezwykle wygodne. 

Łóżko tapicerowane z szufladami Regan

łóżko tapicerowane Regan

To drugie łóżko tapicerowane w naszym zestawieniu. Dość podobne do poprzedniej propozycji, ale o znacznych różnicach. Zagłówek łóżka tapicerowanego Reganjest mniej dekoracyjny niż w  przypadku modelu Regan, dzięki czemu ten model sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Łóżko tapicerowane z pojemnikiem Regan posiada aż cztery szuflady wbudowane w bok. To łóżko do sypialni nie tylko pomieści wszystkie ważne przedmioty, ale pozwoli je także odpowiednio rozdzielić i ułożyć, wprowadzając do naszego życia ład i porządek.


Podziel się artykułem
Podobne artykuły
Salon, Sypialnia
Łóżko chowane w szafie – ponownie podbija serca Polaków

Wielu Polaków mieszka w dwu- i trzypokojowych mieszkaniach oraz kawalerkach. Mowa tu zatem o stosunkowo niedużych lokalach, w których trzeba jakoś połączyć […]

24.02.2020